Anpaz Day.Tük.Mal.San.ve Tic.Ltd.şti.
  • 0850 532 99 25
  • 0555 890 99 66
  • info@anpaz.com.tr
Atlantia DC Inverter Plus
FLUO Atlantia DC Inverter Plus
Ürünün Açıklaması

Atlantia Sistem kompresörünü ihtiva eden dış ünite, boyler ve iç üniteden oluşur ve tüm sistem merkezi bir kumanda ile kontrol edilir. Isı kaynağı olarak kullanılabilecek mevcut bir tesisat sistemine kolaylıkla akuple edilerek komple bir ısıtma sistemi yaratılabilir, sistemin sıcak su üretimi farklı dış ortam sıcaklıklarında ve hatta -20 ◦C sıcaklıklarda bile çalışabilir! Sistem Freon devresi doğa dostu R410a akışkan gazı içermektedir

Atlantia DC Inverter’in Çalışma prensibini dış ortamda havada bulunan sıcak veya soğuk enerjiyi kullanarak ev ortamının konfor için gerekli ısıtma/soğutması ve tesisat için gerekli sıcak suyun üretilmesi esasına göre yenilenebilir enerji kaynaklarına dayanır. Kullanım ihtiyacına bağlı olarak çalışan DC Inverter teknolojisi sayesinde maksimum enerji verimliliği sağlanarak, COP 4,5 seviyelerine kadar çıkılır.

Atlantia DC Inverter Plus split tip havadan suya ısı pompası konfor ısıtması ve soğutması için gerekli suyu ve tesisatta kullanılan suyu tüm yıl boyunca sağlayabilir.